Kariéra

Připoj se do našeho týmu!

Chceš být i Ty součástí našeho týmu?

Prohlédni si, jaké pozice nabízíme a pošli nám svůj životopis.

Nabízíme zajímavou práci na HPP ve stabilní spolčenosti, nadstandartní ohodnocení (bonusy, výročí, odměny), 5 týdnů dovolené, 3 dny "sick days", firemní telefonní tarify (i pro rodinné příslušníky), zvýhodněné stravování, vzdělávací kurzy a školení.

Náplň práce:
  • Komplexní dohled nad účetnictvím
  • Vedení a podpora menšího účetního týmu (cca do 5 zaměstnanců)
  • Samostatná práce a odpovědnost za účetnictví svěřených klientů
  • Vedení všeobecného finančního účetnictví – pohledávky, závazky, banka, pokladna, atd...
  • Zpracování daňových přiznání – zejména DPPO, DPH, silniční daň, a jiné…
  • Zpracování měsíčních závěrek, reporting
  • Zpracování uzávěrkových operací, účetní výkazy
  • Základní manažerské účetnictví – střediska a zakázky, interní doklady
  • Cestovní příkazy, stravenky, internetové bankovnictví apod…
  • Kontrola postupů při realizaci daňových a účetních povinností
  • Jednání s úřady a auditory
Co požadujeme:
  • SŠ/VŠ vzdělání nejlépe ekonomického směru
  • Znalost podvojného účetnictví
  • Dobrá orientace v daňovém a účetním systému ČR
  • Znalost manažerského účetnictví
  • Praxi na pozici samostatné účetní min. 5 let
  • Zkušenost s vedením menšího týmu
  • Komunikativní a pozitivní přístup
  • Dobrá znalost práce na PC
Co pro Vás bude výhodou:
  • Zkušenost s prací v ekonomickém programu SQL Ekonom
  • Zkušenost s prací v programech MS OFFICE

Svůj životopis zasílejte na adresu [email protected]